Ağrı Valiliği
Ağrı Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Ağrı Valiliği
Ağrı Valiliği
Personel Listesi

 

       
İL MÜDÜRÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Hikmet ŞİŞECİOĞLU İl Müdürü (Jeofizik Mühendisi)
       
       
İL MÜDÜR YARDIMCILARI
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Şahin KAYA İl Müdür Yardımcısı V. (Ziraat Mühendisi)
2 Faruk ÇELİK İl Müdür Yardımcısı V. (İnşaat  Mühendisi)
       
ARAŞTIRMACI
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Mehmet Nuri İSMAİLOĞULLARI Araştırmacı
       
PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Abdurrahman  SANCAR Şube Müdürü V. (İnşaat Mühendisi)
2 Ahmet  AKSU İnşaat Mühendisi
3 Yusuf  DUMAN İnşaat Mühendisi
4 Gözde  AVŞAROĞOĞULLARI Mimar
5 İsmail  KARTOPU Mimar
6 Abdullah  SOLMAZ Elk. Elt. Yük. Mühendisi
7 Elif  LEKESİZ Elk. Elt. Mühendisi
8 Mustafa Alper ŞADOL Makina Mühendisi
9 Mustafa  KAYA İnşaat Teknikeri
10 Tahir  ERTUŞ Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikeri
11 Kerem DENİZ Memur
12 Merve  AKYOL Memur
       
ÇED VE ÇEVRE HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 M.Sena  EKİNCİ  Şube Müdürü V. (Maden Mühendisi)
2 U. Emre  DİŞÇİ Çevre Mühendisi
3 Halil ATİK Çevre Mühendisi
4 Seda NAKAŞ Çevre Mühendisi
5 Abdulkadir  KARACA Çevre Mühendisi (Belediyede Görevli)
       
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Tuncay  POLAT Şube Müdürü V. (Makine Teknisyeni)
2 Musa ASLAN Memur
3 Murat  GÜNDOĞDU V.H.K.İ
4 Ahmet ASLAN V.H.K.İ (Bilgi İşlem)
5 Emir KAHRAMAN V.H.K.İ (Evrak Kayıt)
6 Salih  ALTUN V.H.K.İ (Muhasebe)
7 Taner  GÖRMEZ İdari Büro Görevlisi (Muhasebe)
8 Umut  GÖKÇE İdari Büro Görevlisi 
9 Ali Haydar IŞIK İdari Büro Görevlisi (Evrak KAYIT)
10 Ayhan  KAYA Kalifiye İşçi (Evrak Kayıt)
11 Metin  AYDIN Hizmetli
12 Sedat  İMREK Hizmetli
13 Alev  KAHRAMAN Sürekli İşçi (Sekreter)
14 İbrahim  SARICA Sürekli İşçi (Temizlik)
15 Ali  SARICA Sürekli İşçi
16 Ramazan  AKIN Güvenlik
17 Serhat  KAYA Güvenlik
18 İsmail  BAĞATOR Güvenlik
19 Rıdvan  ELPE Güvenlik
20 Ferdi  KAYA Güvenlik
21 Abidin  ASLAN Sürekli İşçi (Şoför)
22 İbrahim  AYKUT Sürekli İşçi (Şoför)
23 Güven  MEHO Sürekli İşçi (Şoför)
       
YAPI MALZEMELERİ VE YAPI DENETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Merve  ALKAN Şube Müdürü V. (Mimar)
2 M.Kasım  AKTAŞ İnşaat Mühendisi
3 Gökhan  TERBIYIK Makine Mühendisi
4 Ülkü  SAĞSÖZ Elk. Elt. Mühendisi
       
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Tuncay  POLAT Şube Müdürü V. (Makine Teknisyeni)
2 Bahattin YILDIZ Elektrik Teknisyeni
       
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Fettah  ÖZMÜŞ Şube Müdürü V. (İnşaat Mühendisi)
2 Saygın  AKAGÜNDÜZ İnşaat Mühendisi
3 Hatice  KAHRAMAN TUNÇ Şehir Bölge ve Planlamacısı
       
İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Abdurrahman  SANCAR Şube Müdürü V. (İnşaat Mühendisi)
2 Ergun  ARISOY Jeoloji Mühendisi
       
MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ 
SIRA ADI SOYADI GÖREV-UNVAN
1 Ahmet AKBULUT Şube Müdürü V. (V.H.K.İ)
2 Mehmet Şerif  BAYAR Harita ve Kadastro Teknikeri
3 Mahmut YAZAN V.H.K.İ
4 Murat  GÖGÜLTER Milli Emlak Uzman Yardımcısı (Patnos )
5 Zekiye Semra KAYIŞ Şef (Patnos)
6 Murat  KILIÇ V.H.K.İ (Tutak)
7 Faruk  TAŞDEMİR V.H.K.İ (Taşlıçay)
8 Harun  ARDAL V.H.K.İ (Eleşkirt)