Ağrı Valiliği
Ağrı Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Ağrı Valiliği
Ağrı Valiliği
Personel Listesi

İL MÜDÜRÜ

Emin Oral BÜLBÜLOĞLU

İL MÜDÜRÜ - İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ 

 

 

İL MÜDÜR YARDIMCILARI

Faruk ÇELİK

İL MÜDÜR YARDIMCISI - İNŞAAT MÜHENDİSİ

Şahin KAYA

İL MÜDÜR YARDIMCISI V.- ZİRAAT MÜHENDİSİ

 

AVUKAT

Esra ÇALIMLI

AVUKAT

 

ARAŞTIRMACI

Mehmet Nuri İSMAİLOĞULLARI

ARAŞTIRMACI

 

PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Abdurrahman SANCAR

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - İNŞAAT MÜHENDİSİ

Ahmet AKSU

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Adil GÜMÜŞTEKİN

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Elif LEKESİZ

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

Mustafa Alper ŞADOL

MAKİNE MÜHENDİSİ

 

ÇED VE ÇEVRE HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Sena EKİNCİ

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - MADEN MÜHENDİSİ

İsmail IŞIK

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Semih ŞENYÜKSEL

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Mustafa Kemal PALIT

ÇEVRE MÜHENDİSİ

 

 

YAPI MALZEMELERİ VE YAPI DENETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Merve ALKAN

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - MİMAR

M. Kasım AKTAŞ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Gökhan TERBIYIK

MAKİNE MÜHENDİSİ

Serhat KARAKAŞ

JEOLOJİMÜHENDİSİ

 

TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Abdulkadir KARACA

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - ÇEVRE MÜHENDİSİ

Bahattin YILDIZ

ELEKTRİK TEKNİSYENİ

 

ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Fettah ÖZMÜŞ

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - İNŞAAT MÜHENDİSİ

Saygın AKAGÜNDÜZ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Hatice KAHRAMAN TUNÇ

ŞEHİR PLANCISI

 

İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Abdulkadir KARACA

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - ÇEVRE MÜHENDİSİ

Ergun ARISOY

JEOLOJİ MÜHENDİSİ

Buket DEĞERLİ

ŞEHİR PLANCISI

Celal YILMAZ

HARİTA MÜHENDİSİ

Serhat KARAKAŞ

JEOLOJİ MÜHENDİSİ

Büşra ALTUN

HARİTA MÜHENDİSİ

 

YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Didem SUMELİ

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - MİMAR

Tahir ERTUŞ

DOĞALGAZ TEKNİKERİ

 

 

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Abdulkadir KARACA

ŞUBE MÜDÜRÜ V. - ÇEVRE MÜHENDİSİ

Ahmet ASLAN

BİLGİ İŞLEM/SAYMANLIK

Emir KAHRAMAN

EVRAK KAYIT ŞEFİ (EVRAK KAYIT BİRİMİ)

Ali Haydar IŞIK

MEMUR (EVRAK KAYIT BİRİMİ)

Alev KAHRAMAN

ÖZEL KALEM

M. Salih ALTUN

V.H.K.İ ( MUHASEBE BİRİMİ)

Taner GÖRMEZ

MEMUR (MUHASEBE BİRİMİ)

Murat GÜNDOĞDU

MEMUR (PERSONEL BİRİMİ)

Umut GÖKÇE

MEMUR (PERSONEL BİRİMİ)

Musa ASLAN

MEMUR (PERSONEL BİRİMİ)

Kerem DENİZ

MEMUR (İHALE BİRİMİ)

Merve AKYOL

MEMUR (İHALE BİRİMİ)

Metin AYDIN

HİZMETLİ (ARŞİV BİRİMİ)

Sedat İMREK

HİZMETLİ

İbrahim SARICA

SÜREKLİ İŞÇİ (TEMİZLİK)

Ali SARICA

SÜREKLİ İŞÇİ

Ramazan AKIN

GÜVENLİK

Serhat KAYA

GÜVENLİK

İsmail BAĞATOR

GÜVENLİK

Rıdvan ELPE

GÜVENLİK

Ferdi KAYA

GÜVENLİK

Abidin ASLAN

SÜREKLİ İŞÇİ (ŞOFÖR)

İbrahim AYKUT

SÜREKLİ İŞÇİ (ŞOFÖR)

Güven MEHO

SÜREKLİ İŞÇİ (ŞOFÖR)

 

 

MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ 

Ahmet AKBULUT

ŞUBE MÜDÜRÜ V.

Mehmet Şerif BAYAR

HARİTA TEKNİKERİ

Mahmut YAZAN

V.H.K.İ

Ayhan KAYA

İŞÇİ

Murat GÖGÜLTER

MİLLİ EMLAK UZMAN YARDIMCISI (PATNOS)

Zekiye Semra KAYIŞ

ŞEF (PATNOS)

Murat KILIÇ

V.H.K.İ (TUTAK)

Murat KILIÇ

V.H.K.İ (TUTAK)

Faruk TAŞDEMİR

V.H.K.İ (TAŞLIÇAY)

Harun ARDAL

V.H.K.İ (ELEŞKİRT)